Dostępność: Dostępny
Dostawa od: 9,99zł - zobacz wszystkie

Cena: 7,99zł

Masz pytania?

Menu

VITASTERON poprawi Twoją wydolność i dostarczy nowej energii. Gwarantuje to unikalny skład preparatu. Przy doborze receptury kierowaliśmy się specyficznymi potrzebami organizmu mężczyzny.

Składniki, które zawiera VITASTERON to:

  • liofilizowane mleczko pszczele, skrobia ryżowa,ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), żelatyna, glukonian cynku (cynk), octan D- alfa-tokoferolu (witamina E), substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.
  • Żeń-szeń jest znany z korzystnego wpływu na funkcje seksualne
  • Cynk ma wpływ na utrzymanie właściwego poziomu testosteronu we krwi.
  • Witamina E

Naturalne składniki VITASTERONU sprawią, że znów poczujesz się 100-procentowym mężczyzną! Powiedz stop niezręcznym sytuacjom i odzyskaj pewność siebie! 

1 kapsułka (zalecana dzienna porcja): Mleczko królewskie 350 mg (1 kapsułka zawiera 116,7mg liofilizowanego mleczka pszczelego, które odpowiada 350 mg nieprzetworzonego surowca) Żeń szeń (Panax ginseg)100 mg Palma sabałowa (Saw palmetto) 165 mg

VITASTERON jest suplementem diety, w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki, o sprawdzonej skuteczności. Tylko VITASTERON zawiera tak skrupulatnie i kompleksowo dobrane substancje aktywne. Działanie każdego z nich potwierdzają liczne badania naukowe.

Jak stosować VITASTERON?

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, podczas lub po posiłku, należy popić wodą. Nie należy  przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez 3 miesiące, wskazana jest miesięczna przerwa.

Preparat przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Nie może być spożywany przez kobiety w ciąży, i matki karmiące piersią. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Czy można stosować VITASTERON przy nadciśnieniu i chorobach układu krążenia?

W przypadku leczenia nadciśnienia bądź jakichkolwiek innych chorób układu krążenia należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Czy stosowanie preparatu VITASTERON pociąga za sobą konieczność ograniczeń w diecie?

Stosowanie odpowiedniej suplementacji w połączeniu z optymalną i zdrową dietą przynosi najlepsze efekty.

Należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Czy efektów działania preparatu VITASTERON można spodziewać się już przy pierwszym zastosowaniu?

Tak. Należy jednak pamiętać, że skuteczność zależy od wielu czynników, między innymi od przyczyny problemów. Z tego powodu zalecamy przyjmowanie preparatu przez dłuży okres.

Czy VITASTERON można stosować codziennie przez dłuższy okres?

Tak, ale w przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez okres 3 miesięcy, wskazana jest miesięczna przerwa.

Dla kogo:

Vitasteron idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Stres, zła dieta, życie w ciągłym pędzie, nałogi… – te problemy dotyczą dziś wielu mężczyzn na całym świecie. Teraz mamy dla Ciebie idealne wsparcie w trudnych sytuacjach!

Vitasteron to doskonałe rozwiązanie dla facetów, którzy chcą być zawsze pewni swojej męskości. To suplement diety przeznaczony dla mężczyzn – zarówno po czterdziestce, jak i młodszych, którzy potrzebują naturalnego wzmocnienia w natłoku codziennych obowiązków i są często narażeni na stres.

Po VITASTERON powinni sięgnąć panowie, którzy chcą odzyskać wiarę w siebie i chcą być zawsze pewni swojej męskości.

Koniec z niezręcznymi sytuacjami! Nigdy więcej przykrych niespodzianek! VITASTERON doskonale trafia w potrzeby prawdziwego mężczyzny! Ozdyskaj pewność siebie!

Przepisz kod z obrazka:

Pola oznaczone (*) są wymagane
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.