Scholl - Fungal Nail Treatment, preparat przeciwko grzybicy paznokci, 3,8 ml

SCHOLL Fungal Nail Treatm preparat przeciwko grzybicy paznokci 3,8ml
Dostępność:
Dostępny
Koszt dostawy:
od 9,99zł

Cena:  49,99zł

 
 
Do darmowej dostawy pozostało: 250,00zł

Opis

SCHOLL FUNGAL NAIL TREATMENT preparat przeciwgrzybiczny do stosowania przy grzybicy:
* niszczy 99,9% grzybów powodujących grzybicę paznokci, * pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i nawrotom zakażenia,
* 5 pilniczków jednorazowego użytku - przetestowane klinicznie. Łagodnie usuwają wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia.
* mechanizm ograniczający możliwość włożenia zużytego pilniczka z powrotem, co zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji,
* preparaty przeciwgrzybiczny o zaawansowanej recepturze, która wnika w głąb paznokcia niszcząc infekcję u źródeł jej powstania.

Działanie

Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach, czyli w okresie, który odpowiada przeciętnej długości całkowitego wzrostu ludzkiego paznokcia, przebarwienia znikną i paznokcie wrócą do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej Wskazania Fungal Nail Treatment marki Scholl jest odpowiedni do leczenia łagodniejszych form grzybicy paznokci.

Zaleca się zasięgnąć opinii lekarza, jeśli:
* Objawy trwają dłużej niż dwa lata, * Przebarwienia pokryły całą powierzchnię paznokcia,
* Objawy są widoczne na więcej niż dwóch palcach.

Stosowanie

Unikalna, łatwa w użyciu kuracja składająca się z 2 faz:
* Faza 1 – etap leczniczy (4 tygodnie) – w tej fazie niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci - Raz w tygodniu delikatnie spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia - Po użyciu wyrzuć pilniczek, aby nie rozprzestrzenić zakażenia - Nakładaj preparat przeciwgrzybiczny w postaci płynu codziennie - Powtarzaj czynności z pierwszego tygodnia przez tydzień 2, 3 i 4. W razie potrzeby użyj zamiennych pilników
* Faza 2 – etap ochronny (9 miesięcy) – faza druga ma zapewnić ochronę przed rozprzestrzenianiem się infekcji i pomóc w zapobieganiu nawrotom zakażenia. - Nakładaj preparat pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokciowa.

1 5
Bardzo dobry preparat, po 3 tygodniach wyraźna poprawa, stosuję już 3 miesiące i zmiany grzybiczne zanikają. Wcześniej stosowałem inne preparaty, byłem u dermatologa, niestety kuracje nie pomagały, dopiero ten preparat dał pozytywne działanie. Ważne, aby systematycznie stosować, ściśle wg instrukcji. Polecam.
Alonzo 21.09.2013 02:49:11
 
Autor: (jako gość) Zaloguj się
E-mail:
Ocena:
Opinia:
 
Twoje imię:
Twój e-mail:
Adres e-mail:
 
Zapytaj o produkt
Przepisz kod z obrazka:
WYŚLIJ
Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie