Dostępność: Dostępny
Dostawa od: 9,99zł - zobacz wszystkie

Cena: 52,16zł

Masz pytania?

Menu

Opis

SCHOLL FUNGAL NAIL TREATMENT preparat przeciwgrzybiczny do stosowania przy grzybicy:
* niszczy 99,9% grzybów powodujących grzybicę paznokci, * pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i nawrotom zakażenia,
* 5 pilniczków jednorazowego użytku - przetestowane klinicznie. Łagodnie usuwają wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia.
* mechanizm ograniczający możliwość włożenia zużytego pilniczka z powrotem, co zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji,
* preparaty przeciwgrzybiczny o zaawansowanej recepturze, która wnika w głąb paznokcia niszcząc infekcję u źródeł jej powstania.

Działanie

Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach, czyli w okresie, który odpowiada przeciętnej długości całkowitego wzrostu ludzkiego paznokcia, przebarwienia znikną i paznokcie wrócą do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej Wskazania Fungal Nail Treatment marki Scholl jest odpowiedni do leczenia łagodniejszych form grzybicy paznokci.

Zaleca się zasięgnąć opinii lekarza, jeśli:
* Objawy trwają dłużej niż dwa lata, * Przebarwienia pokryły całą powierzchnię paznokcia,
* Objawy są widoczne na więcej niż dwóch palcach.

Stosowanie

Unikalna, łatwa w użyciu kuracja składająca się z 2 faz:
* Faza 1 – etap leczniczy (4 tygodnie) – w tej fazie niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci - Raz w tygodniu delikatnie spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia - Po użyciu wyrzuć pilniczek, aby nie rozprzestrzenić zakażenia - Nakładaj preparat przeciwgrzybiczny w postaci płynu codziennie - Powtarzaj czynności z pierwszego tygodnia przez tydzień 2, 3 i 4. W razie potrzeby użyj zamiennych pilników
* Faza 2 – etap ochronny (9 miesięcy) – faza druga ma zapewnić ochronę przed rozprzestrzenianiem się infekcji i pomóc w zapobieganiu nawrotom zakażenia. - Nakładaj preparat pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokciowa.

Przepisz kod z obrazka:

Pola oznaczone (*) są wymagane
  • Alonzo napisał:
    Bardzo dobry preparat, po 3 tygodniach wyraźna poprawa, stosuję już 3 miesiące i zmiany grzybiczne zanikają. Wcześniej stosowałem inne preparaty, byłem u dermatologa, niestety kuracje nie pomagały, dopiero ten preparat dał pozytywne działanie. Ważne, aby systematycznie stosować, ściśle wg instrukcji. Polecam.
    21.09.2013

Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.