Dieta Allévo to skuteczna i właściwie zbilansowana dieta. Allevo oferuje kompletny program odchudzania oparty na trzech fazach, który można dostosować do własnych potrzeb.

Jak się odchudzać z Allevo?

Stosując dietę odchudzającą Allévo w ciągu dnia spożywamy pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków o niskiej kaloryczności, które jednocześnie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Zdrowa dieta odchudzająca Allévo obejmuje:

- dietę bardzo niskokaloryczną (VLCD) w postaci zup i koktajli
- zamienniki posiłków w postaci batonów
- błonnik pokarmowy Allévo Weight Loss, który minimalizuje uczucie głodu
- wsparcie wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo

Zaletą diety odchudzającej Allévo jest to, że można dostosowywać ją do własnych potrzeb. W zależności od tego, jaką się ma masę ciała i jaką wagę chce się osiągnąć, można realizować program od fazy startowej bądź skorzystać z opcji utraty wagi lub fazy stabilizacji. Jeśli nie jest to konieczne, nie trzeba przechodzić przez wszystkie fazy programu. Pomocnym narzędziem w opracowaniu zindywidualizowanego planu odchudzania jest bezpłatna aplikacja wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo.

Shaker, koktajle, zupy, batony Allevo - środki spożywcze zastępujące całodzienną dietę o bardzo niskiej wartości energetycznej, stosowane do kontroli masy ciała. Produkty Allevo zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Filtruj