Dostępność: Dostępny
Dostawa od: 9,99zł - zobacz wszystkie

Cena: 9,69zł

Masz pytania?

Menu

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Magnez oraz witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Skład: 

Suplement diety MenMag to magnez stworzony specjalnie dla mężczyzn. MenMag uzupełnia dietę w magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Produkt zawiera także dodatkowe składniki takie jak:

  • Witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu
  • Cynk pomagający w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi
  • Wyciąg z korzenia Maca, który pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

MenMag – męski magnez o poszerzonym składzie.

Dawkowanie:

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Dlaczego magnez jest ważny dla mężczyzn?

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Intensywny wysiłek fizyczny może powodować zwiększenie zapotrzebowania organizmu na magnez. Co więcej odpowiedni poziom magnezu przyczynia się do zmniejszenia poziomu znużenia i zmęczenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Poza tym magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez i witamina B6 wpływają na układ nerwowy, zmniejszają uczucie zmęczenia. Magnez jest niewątpliwie ważnym pierwiastkiem, o którego prawidłowy poziom mężczyźni powinni dbać wyjątkowo.

Przepisz kod z obrazka:

Pola oznaczone (*) są wymagane
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.