Leki na grzybicę

Łupież, żółknące i pękające paznokcie, łuszcząca się skóra na stopach, świąd, pieczenie i zaczerwienienie okolic intymnych to najczęstsze objawy grzybicy, choroby skóry i błon śluzowych wywoływanej przez różne rodzaje grzybów.

Grzybicę skóry owłosionej (łupież) leczy się szamponami przeciwłupieżowymi (z ketokonazolem, pirytonianem cynku, oktopiroksem lub siarczanem selenu). Na grzybicę skóry, stóp i paznokci poleca się preparaty o miejscowym działaniu przeciwgrzybiczym (kremy, maści, aerozole z chlorowodorkiem terbinafiny, mikonazolem) oraz pudry lecznicze o działaniu przeciwpotnym, odkażającym i przeciwgrzybiczym. Natomiast przy objawach grzybicy pochwy, zaleca się preparaty (maści, kremy) z klotrimazolem oraz płyny do higieny intymnej o łagodnym działaniu przeciwbakteryjnym.

 • Status 
 • POSTAĆ 
 • Clotrimazolum krem 0,01 g/1g 20 gHASCO

  Clotrimazolum Hasco - krem 20 g

  Działanie Klotrymazol jest miejscowo działającym lekiem przeciwgrzybiczym z grupy pochodnych imidazolu. W małych stężeniach lek działa fungistatycznie, w dużych grzybobójczo. ... Szczegóły »

  1,99zł

 • CLOTRIMAZOLUM ZIAJA KREM 10 MG/G 20 G

  ZIAJA - clotrimazolum, krem, 20 g

  CLOTRIMAZOLUM ZIAJA 10 mg/g, krem 1 g kremu zawiera: substancję czynną – 10 mg klotrymazolu substancje pomocnicze – alkohol benzylowy, sorbitanu ... Szczegóły »

  3,49zł

 • TINEAN Protect Krem do stóp 20 g HIT CENOWY

  TINEAN PROTECT - do skóry ze skłonnością do grzybicy, krem do stóp, 20 g

  Krem do pielęgnacji skóry stóp szczególnie ze skłonnością do grzybicy Skład Klotrimazol, triclosan, olejek roślinny z drzewa herbacianego, D-panthenol i witaminę ... Szczegóły »

  2,99zł

 • Acifungin forte plyn 30 ml

  ACIFUNGIN forte - płyn przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę, 30 ml

  Działanie Preparat złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i ... Szczegóły »

  9,49zł

 • STEPER Aerosol do stóp, 80 ml

  steper - aerosol przeciwgrzybiczy do stóp i paznokci, 80 ml

  STEPER, Aerozol 80ml STEPER zawiera klotrimazol, triclosan, ekstrakt z ziela tymianku, olejek z drzewa herbacianego oraz ... Szczegóły »

  16,99zł

 • Undofen Max krem 0,01 g/g 15 g

  UNDOFEN MAX - lek przeciwgrzybiczy, krem do stóp, 15 g

  Działanie UNDOFEN MAX to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę. Lek zawiera substancję czynną chlorowodorek terbinafiny, który działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki ... Szczegóły »

  15,99zł

 • Polfungicid plyn (0,05 g+0,01g)/ml 10 ml

  Polfungicid - przeciwgrzybiczy płyn na skórę, 10 ml

  Wskazania Grzybicze i bakteryjne zakażenia paznokci i skóry – grzybice międzypalcowe, a szczególnie przypaznokciowe. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na ... Szczegóły »

  30,99zł

 • Lamisilatt 1% krem 15 g

  LAMISILATT - lek przeciwgrzybiczy, 10 mg/g, krem, 15 g

  Działanie: Lek przeciwgrzybiczy z grupy alliloamin. Wywiera działanie grzybobójcze wobec dermatofitów oraz grzybobójcze lub grzybostatyczne wobec drożdżaków, polegające na ... Szczegóły »

  25,99zł

 • TINEAN Protect Płyn do paznokci 15 ml

  TINEAN PROTECT - płyn do paznokci ze skłonnością do grzybicy, 15 ml

  Tinean Protect Płyn do paznokci, który pielęgnuje, chroni i regeneruje paznokcie ze skłonnością do grzybicy. Zawiera szereg substancji o działaniu niszczącym drobnoustroje atakujące ... Szczegóły »

  8,99zł

 • FARMONA NIVELAZIONE - zasypka do stóp, 75 g

  FARMONA NIVELAZIONE - zasypka do stóp, 75 g

  Działanie Chłonna zasypka Nivelazione o działaniu przeciwpotowym, przeciwgrzybicznym,ściągającym, odkażającym oraz zmniejszającym macerację i skłonność do pęknięć ... Szczegóły »

  6,99zł

 • Terbiderm, 1% krem 15 g

  TERBIDERM - 10 mg/g, krem przeciwgrzybiczy, 15 g

  Działanie Lek wywiera działanie grzybobójcze wobec dermatofitów, pleśni i niektórych grzybów dimorficznych oraz działanie grzybobójcze lub grzybostatyczne wobec drożdżaków. Mechanizm ... Szczegóły »

  17,99zł

 • Daktarin krem 2% 15 g

  Daktarin - krem, 15 g

  Działanie Mikonazol łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim. Mikonazol hamuje biosyntezę ... Szczegóły »

  12,99zł

Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie