Z uwagi na okres świąteczny 19-21.04, zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane od wtorku (22.04). Zamówienia wysłane dnia 18.04 (piątek) mogą dojść na następny dzień roboczy, tj. wtorek 22.04. O zmianie statusów zamówienia będą Państwo informowani drogą mailową. Dziękujemy za cierpliwość i życzymy Wesołych Świąt! Apteka Nowa Farmacja.X

Leki na grzybicę

Łupież, żółknące i pękające paznokcie, łuszcząca się skóra na stopach, świąd, pieczenie i zaczerwienienie okolic intymnych to najczęstsze objawy grzybicy, choroby skóry i błon śluzowych wywoływanej przez różne rodzaje grzybów.

Grzybicę skóry owłosionej (łupież) leczy się szamponami przeciwłupieżowymi (z ketokonazolem, pirytonianem cynku, oktopiroksem lub siarczanem selenu). Na grzybicę skóry, stóp i paznokci poleca się preparaty o miejscowym działaniu przeciwgrzybiczym (kremy, maści, aerozole z chlorowodorkiem terbinafiny, mikonazolem) oraz pudry lecznicze o działaniu przeciwpotnym, odkażającym i przeciwgrzybiczym. Natomiast przy objawach grzybicy pochwy, zaleca się preparaty (maści, kremy) z klotrimazolem oraz płyny do higieny intymnej o łagodnym działaniu przeciwbakteryjnym.

 • Status 
 • Polibiotic, maść, 15 g

  Polibiotic, maść, 15 g

  Polibiotic maść do rany przyłóż. Maść polibiotic zawiera aż trzy antybiotyki o szerokim spektrumdziałania, które zapobiegają rozwojowi zakażeń bakteryjnychw obrębie ... Szczegóły »

  15,00zł

 • Nailner Repair - Sztyft przeciw grzybicy, 4 ml
  Nowość

  Nailner Repair - Sztyft przeciw grzybicy, 4 ml

  Szczegóły »

  24,99zł

 • TINEAN Protect Płyn do paznokci 15 ml

  TINEAN Protect Płyn do paznokci 15 ml

  Tinean Protect Płyn do paznokci, który pielęgnuje, chroni i regeneruje paznokcie ze skłonnością do grzybicy. Zawiera szereg substancji o działaniu niszczącym drobnoustroje atakujące ... Szczegóły »

  9,99zł

 • TINEAN Protect Krem do stóp 20 g HIT CENOWY

  TINEAN Protect Krem do stóp 20 g

  Krem do pielęgnacji skóry stóp szczególnie ze skłonnością do grzybicy Skład Klotrimazol, triclosan, olejek roślinny z drzewa herbacianego, D-panthenol i witaminę ... Szczegóły »

  2,99zł

 • Tinean Protect sztyft do paznokci 5 g

  Tinean Protect sztyft do paznokci 5 g

  Do pielęgnacji paznokci szczególnie ze skłonnością do grzybicy Składniki zawarte w produkcie: - pielęgnują paznokcie, w szczególności ze skłonnością do grzybicy - ... Szczegóły »

  15,99zł

 • Undofen aerozol na skórę (0,025g+1mg)/g 50 g

  Undofen aerozol na skórę (0,025g+1mg)/g 50 g

  Undofen Atomizer, aerozol na skórę 50g Substancje czynne: Kwas undecylenowy, cetylopirydyniowy chlorek Dawka: 25mg + 1mg Postać: aerozol na skórę Szczegóły »

  15,99zł

 • Lamisilatt 1% krem 15 g

  Lamisilatt 1% krem 15 g

  Działanie: Lek przeciwgrzybiczy z grupy alliloamin. Wywiera działanie grzybobójcze wobec dermatofitów oraz grzybobójcze lub grzybostatyczne wobec drożdżaków, polegające na ... Szczegóły »

  25,99zł

 • Oliprox szampon+odżywka formuła przeciwłupieżowa 200ml

  Oliprox szampon+odżywka formuła przeciwłupieżowa 200ml

  Szampon Oliprox wspomaga także w: łagodzeniu świądu, regulacji wydzielania sebum, łuszczycy owłosionej skóry głowy. Szampon Oliprox działa: Szczegóły »

  34,99zł

 • Oliprox krem 40 ml

  Oliprox krem 40 ml

  Krem Oliprox działa: przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, przeciwświądowo, wygładza i zmiękcza skórę. Szczegóły »

  35,99zł

 • Polfungicid plyn (0,05 g+0,01g)/ml 10 ml

  Polfungicid płyn 10 ml

  Wskazania Grzybicze i bakteryjne zakażenia paznokci i skóry – grzybice międzypalcowe, a szczególnie przypaznokciowe. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na ... Szczegóły »

  30,99zł

 • FARMONA NIVELAZIONE - zasypka do stóp, 75 g

  FARMONA NIVELAZIONE - zasypka do stóp, 75 g

  Działanie Chłonna zasypka Nivelazione o działaniu przeciwpotowym, przeciwgrzybicznym,ściągającym, odkażającym oraz zmniejszającym macerację i skłonność do pęknięć ... Szczegóły »

  6,99zł

 • Daktarin puder lecz.(aer.) 20mg/1g 100 g

  Daktarin puder leczniczy (aerozol) 20mg/1g 100 g

  Działanie Mikonazol łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim. Mikonazol hamuje ... Szczegóły »

  24,99zł

 • STEPER Sztyft do paznokci, 3,8 ml

  STEPER Sztyft do paznokci, 3,8 ml

  STEPER, Sztyft do paznokci Chroni paznokcie przed grzybicą Steper w postaci sztyftu jest przeznaczony do ochrony i pielęgnacji paznokci: - chroni ... Szczegóły »

  23,99zł

 • CLOTRIMAZOLUM ZIAJA KREM 10 MG/G 20 G

  Clotrimazolum Ziaja krem 20g

  CLOTRIMAZOLUM ZIAJA 10 mg/g, krem 1 g kremu zawiera: substancję czynną – 10 mg klotrymazolu substancje pomocnicze – alkohol benzylowy, sorbitanu ... Szczegóły »

  3,49zł

 • Undofen Max krem 0,01 g/g 15 g

  Undofen Max 1% krem 15 g

  Działanie UNDOFEN MAX to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę. Lek zawiera substancję czynną chlorowodorek terbinafiny, który działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki ... Szczegóły »

  15,99zł

 • Daktarin puder lecz. 0,02 g/1g 20 g

  Daktarin puder leczniczy 0,02 g/1g 20 g

  Działanie Mikonazol łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim. Mikonazol hamuje ... Szczegóły »

  11,99zł

 • Acifungin forte plyn 30 ml

  Acifungin Forte płyn 30 ml

  Działanie Preparat złożony o miejscowym działaniu odkażającym. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i ... Szczegóły »

  9,82zł

 • Terbiderm, 1% krem 15 g

  Terbiderm, 1% krem 15 g

  Działanie Lek wywiera działanie grzybobójcze wobec dermatofitów, pleśni i niektórych grzybów dimorficznych oraz działanie grzybobójcze lub grzybostatyczne wobec drożdżaków. Mechanizm ... Szczegóły »

  17,99zł

 • Lamisilatt 1% płyn do stosowania na skóre 4g

  Lamisilatt 1% płyn do stosowania na skóre 4g

  Działanie Działa przeciwgrzybiczo na grzyby powodujące grzybicę stóp (stopa atlety). Grzybica stóp obejmuje tylko stopy. Często zaczyna się ona między palcami, może jednak ... Szczegóły »

  24,99zł

 • STEPER Krem przeciwgrzybiczy do stóp i paznokci 15g

  STEPER Krem przeciwgrzybiczy do stóp i paznokci 15g

  STEPER, Krem 15g STEPER zawiera climbazol, triclosan, ekstrakt z ziela tymianku, olejek z drzewa herbacianego oraz olejek ... Szczegóły »

  17,33zł

 • STEPER Aerosol do stóp, 80 ml

  STEPER Aerosol do stóp, 80 ml

  STEPER, Aerozol 80ml STEPER zawiera klotrimazol, triclosan, ekstrakt z ziela tymianku, olejek z drzewa herbacianego oraz ... Szczegóły »

  16,99zł

 • Daktarin krem 2% 15 g

  Daktarin 0,02 g/g 15 g krem

  Działanie Mikonazol łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim. Mikonazol hamuje biosyntezę ... Szczegóły »

  15,28zł

 • Clotrimazolum krem 0,01 g/1g 20 gHASCO

  Clotrimazolum Hasco krem 20 g

  Działanie Klotrymazol jest miejscowo działającym lekiem przeciwgrzybiczym z grupy pochodnych imidazolu. W małych stężeniach lek działa fungistatycznie, w dużych grzybobójczo. ... Szczegóły »

  1,99zł

Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie