Balneum Baby Basic

Balneum Baby Basic to linia kosmetyków pielęgnacyjnych, zaprojektowana z myślą o wyjątkowych potrzebach wrażliwej, delikatnej skóry dziecka.Do gamy produktów Balneum Baby należą: pielęgnacyjny olejek do kąpieli, kojący olejek do kąpieli, delikatny krem, krem na pupę.

Preparaty serii Balneum Baby Basic (pielęgnacyjny oraz kojący olejek do kąpieli, delikatny krem, krem na pupę) posiadają unikalną kompozycje składników nawilżających, natłuszczających, kojących i przeciwświądowych (lanolina, olej mineralny, olej sojowy, pantenol, cynk,  składnik przeciwświądowy), doskonale pielęgnujących skórę dziecka. Brak parabenów oraz sztucznych barwników sprawia, że kosmetyki Balneum Baby basic są odpowiednie dla niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia.

 • Status 
 • POSTAĆ 
 • Balneum Baby Basic Olejek d/kap. pielegn.

  BALNEUM Baby Basic - pielęgnacyjny olejek do kąpieli, 500 ml

  Przeznaczenie Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku. Kąpiel dziecka to codzienny rytuał, który pozytywnie wpływa ... Szczegóły »

  50,99zł

 • BALNEUM Baby Basic - kojący olejek do kąpieli, 200 ml

  BALNEUM Baby Basic - kojący olejek do kąpieli, 200 ml

  BALNEUM Baby Basic kojący olejek do kąpieli 200ml Gdy zauważymy pierwsze pojawiające się problemy skórne, czas sięgnąć po Kojący Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic, który ... Szczegóły »

  36,99zł

 • Balneum Baby Olejek d/kąp. pielęgn.200ml

  BALNEUM Baby Basic - pielęgnacyjny olejek do kąpieli, 200 ml

  Przeznaczenie Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku. Kąpiel dziecka to codzienny rytuał, który pozytywnie wpływa ... Szczegóły »

  24,99zł

 • BALNEUM Baby Basic - kojący olejek do kąpieli, 500 ml

  BALNEUM Baby Basic - kojący olejek do kąpieli, 500 ml

  BALNEUM Baby Basic kojący olejek do kąpieli 500ml Gdy zauważymy pierwsze pojawiające się problemy skórne, czas sięgnąć po Kojący Olejek do Kąpieli Balneum Baby Basic, który ... Szczegóły »

  59,99zł

Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie