Etiaxil

Etiaxil to seria preparatów (roll-on pod pachy do skóry normalnej i wrażliwej, lotion do stóp i dłoni) o zaawansowanej technologii wyspecjalizowanej w długotrwałej redukcji potu.

Receptura bezzapachowych preparatów Etiaxil bazuje na alkoholu, który wysuszając skórę, częściowo redukuje wydzielanie potu. Formuła preparatów została ponadto wzbogacona o składniki nawilżające, kojące, zapobiegające powstawaniu podrażnień. Produkty Etiaxil przeznaczone są do rzadkiego stosowania, co 5 dni, z zachowaniem długotrwałej ochrony przed nadmierną potliwością zarówno pach, jak również skóry stóp, czy dłoni.

Antyperspirant Etiaxil redukuje w 65% wydzielanie potu. Produkty Etiaxil: Etiaxil antyperspirant pod pachy (Soft, Normal), Etiaxil lotion do stóp i dłoni (Soft, Normal).

 • Status 
 • ETIAXIL NORMAL regul.pocenia do stóp 100ml

  ETIAXIL lotion/stopy skóra normalna 100ml stopy

  Etiaxil Normal to antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się stóp. Do skóry normalnej - oznaczony na opakowaniu kolorem czerwonym. Skład: Alcohol denat, ... Szczegóły »

  53,99zł

 • ETIAXIL regul.pocenia p/pachy sensitive.

  Etiaxil SENSIBLES antyperspirant 12,5ml

  Antyperspirant Etiaxil roll-on (skóra wrażliwa) do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami to niezwykle praktyczny antyperspirant, gdyż nie wymaga codziennego stosowania ze względu na ... Szczegóły »

  29,99zł

 • ETIAXIL NORMAL regul.pocenia p/pachy 12,5m

  ETIAXIL NORMAL antyperspirant pod pachy 12,5ml

  Etiaxil to antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami. Do skóry normalnej - oznaczony na opakowaniu kolorem czerwonym. Skład: Alcohol Denat, ... Szczegóły »

  35,99zł

Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie