Emolium

Emolium to szeroka gama wysokiej jakości hypoalergicznych dermokosmetyków, stworzona z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do zmian atopowych i innych problemów dermatologicznych. Kosmetyki Emolium przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji całego ciała zarówno niemowląt już od dnia narodzin, jak również dzieci starszych oraz dorosłych.

Receptura preparatów Emolium (kremów, oliwek, balsamów, szamponów, żeli, emulsji) oparta jest na tzw. emolientach, czyli składnikach o właściwościach zmiękczających, kojących, odbudowujących płaszcz lipidowy skóry. Kosmetyki Emolium stosowane każdego dnia łagodzą podrażnienia i świąd skóry, zapewniając odpowiedni poziom jej nawilżenia oraz natłuszczenia.

 • Status 
 • POSTAĆ 
 • EMOLIUM P krem 50ml
  Nowość

  emolium P - krem trójaktywny, 50 ml

  Trójaktywny Krem Emolium P jest zalecany do emoliencyjnej pielęgnacji skóry bardzo suchej, nadwrażliwej i swędzącej. Dzieki połączeniu opatentowanych substancji aktywnych natychmiast ... Szczegóły »

  22,99zł

 • EMOLIUM Krem ochronny na wiatr i mróz SPF20 75ml
  Okazja

  emolium - krem ochronny na wiatr i mróz, SPF 20, 75 ml

  Działanie i wskazania:Krem ochronny zapewnia skuteczną ochronę skóry suchej, wrażliwej, szorstkiej i skłonnej do zmian atopowych, przed działaniem szkodliwych ... Szczegóły »

  11,99zł11,99zł

 • EMOLIUM Emulsja do kąpieli trójaktywna 200 ml

  emolium P - trójaktywna emulsja do kąpieli, 200 ml

  Trójaktywna emulsja do kąpieli Emolium P to preparat do specjalistycznych kąpieli emoliencyjnych dla skóry bardzo suchej, nadwrażliwej i swędzącej. Dzięki bezwodnej formule (84,4% ... Szczegóły »

  28,99zł

 • Emolium Krem specjalny skóra bardzo sucha 75 ml

  emolium - krem specjalny do skóry bardzo suchej, 75 ml

  Działanie Dzięki bogatym formułom każdy z produktów działa na czterech płaszczyznach: natłuszcza skórę i regeneruje płaszcz hydrolipidowy, nawilża i wiąże wodę w ... Szczegóły »

  24,99zł

 • EMOLIUM pianka hypoalergiczna do mycia dłoni 165ml

  emolium - hypoalergiczna pianka do mycia dłoni, 165 ml

  Pianka do mycia dłoni Emolium: *skutecznie i delikatnie myje dłonie, *nawilża i wzmacnia barierę hydrolipidową, *łagodzi podrażnienia *regeneruje *hamuje ... Szczegóły »

  25,99zł

 • EMOLIUM Emulsja na sucha sk.glowy 100ml

  emolium - emulsja na suchą skórę głowy, 100 ml

  EMOLIUM Emulsja na suchą skórę głowy 100ml Opis: Dzięki starannie dobranej formule, bogatej w substancje naturalnie występujące w skórze oraz przywracające fizjologiczną ... Szczegóły »

  21,99zł

 • EMOLIUM - zmiękczający żel na ciemieniuchę, 100 ml

  emolium - zmiękczający żel na ciemieniuchę, 100 ml

  EMOLIUM ŻEL ZMIĘKCZAJĄCY NA CIEMIENIUCHĘ 100ml Opis Do stosowania na skórę owłosioną głowy w przebiegu zapalenia łojotokowego (ciemieniuchy) u dzieci. ... Szczegóły »

  27,99zł

 • EMOLIUM Oliwka d/ciała z lipidami 150ml

  emolium - oliwka do ciała z lipidami, 150 ml

  Emolium oliwka do ciała z lipidami 150ml Opis Oliwka do ciała z lipidami kompleksowo pielęgnuje skórę suchą, bardzo suchą i wrażliwą, już od 1. dnia życia. Dzięki bogatej i ... Szczegóły »

  24,99zł

 • EMOLIUM - szampon nawilżający, 200 ml

  emolium - szampon nawilżający, 200 ml

  Szampon nawilżający Emolium został opracowany dla suchej, podrażnionej skóry i przesuszających się włosów. Nie zawiera soli i siarczanów, dzięki czemu jest bardzo łagodny i nie narusza ... Szczegóły »

  23,99zł

 • EMOLIUM Olejek d/kap. 200 ml

  emolium - olejek do kąpieli, 200 ml

  Olejek do kąpieli Emolium to nowoczesny emolient polecany do kąpieli emoliencyjnych dla dzieci i dorosłych ze skórą bardzo suchą, podrażnioną i swędzącą. Dzięki starannie dobranemu i ... Szczegóły »

  20,99zł

 • EMOLIUM Krem-zel d/mycia 400 ml

  emolium - kremowy żel do mycia, 400 ml

  Opis Emolium to linia nowoczesnych emolientów kompleksowo zwalczająca przyczyny i skutki suchej skóry. Emolium jest przeznaczone do profilaktycznej pielęgnacji skóry suchej oraz jako ... Szczegóły »

  35,99zł

 • EMOLIUM Krem-zel d/mycia 200 ml

  emolium - kremowy żel do mycia, 200 ml

  Opis Emolium to linia nowoczesnych emolientów kompleksowo zwalczająca przyczyny i skutki suchej skóry. Emolium jest przeznaczone do profilaktycznej pielęgnacji skóry suchej oraz jako ... Szczegóły »

  22,99zł

 • EMOLIUM Krem trójaktywny 50 ml

  emolium P - krem trójaktywny, 50 ml

  Przeznaczenie Krem trójaktywny Emolium P kompleksowo pielęgnuję skórę skłonną do nadkażeń bakteryjnych, bardzo suchą i atopową. Przeciwświądowa pielęgnacja i ... Szczegóły »

  22,99zł

 • EMOLIUM Krem d/sk.suchej 75 ml
  Okazja

  emolium - krem do skóry suchej, 75 ml

  Krem Specjalny Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej skóry, podrażnionej i swędzącej. Można stosować go do twarzy i do całego ciała. Dzięki starannie ... Szczegóły »

  19,99zł16,40zł

 • EMOLIUM Krem barierowy p/wyprysk. 40ml

  emolium - krem barierowy przeciw wypryskom, 40 ml

  EMOLIUM KREM BARIEROWY 40ml Opis Krem barierowy Emolium to specjalistyczny preparat do pielęgnacji alergicznej, zniszczonej skóry z alergicznymi i niealergicznymi zmianami ... Szczegóły »

  22,99zł

 • EMOLIUM - emulsja specjalna do ciała, 200 ml

  emolium - emulsja specjalna do ciała, 200 ml

  EMOLIUM Emulsja specjalna 200ml Opis Emulsja Specjalna Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej skóry oraz do pielęgnacji dermatologicznej w chorobach ... Szczegóły »

  31,24zł

 • EMOLIUM - emulsja do kąpieli, 400 ml

  emolium - emulsja do kąpieli, 400 ml

  Nie prowadzimy sprzedazy hurtowej - tylko dla odbiorców ostatecznych.   EMOLIUM Emulsja do kąpieli 400ml Opis Emulsja do kąpieli Emolium to ... Szczegóły »

  37,99zł

 • EMOLIUM - emulsja do kąpieli, 200 ml

  emolium - emulsja do kąpieli, 200 ml

  EMOLIUM Emulsja do kąpieli 200ml Opis Emulsja do kąpieli Emolium to nowoczesny emolient polecany do kąpieli dermatologicznych dla dzieci i dorosłych ze skórą bardzo suchą oraz w ... Szczegóły »

  19,99zł

 • EMOLIUM - emulsja do ciała, 400 ml

  emolium - emulsja do ciała, 400 ml

  Emulsja do ciała Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych skutecznie ... Szczegóły »

  45,99zł

 • EMOLIUM - emulsja do ciała, 200 ml

  emolium - emulsja do ciała, 200 ml

  Emulsja do ciała Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych skutecznie ... Szczegóły »

  24,99zł

Metody płatnościPolecane przez Skąpiec.plABCZdrowie